Okna a dveře

Nároky na vybavenost, funkci a kvalitu oken a dveří neustále stoupají. Lidé se totiž již nespokojí se základem, který byl standardem v minulosti. Příkladem mohou být okna se třemi vrstvami skla, dveře s několika polohami nebo třeba střešní okna s integrovanými roletami, což jsou prvky, které i přes svou pokročilost přestávají náročnějším zákazníkům stačit. Tyto a mnohé další, mnohem propracovanější, prvky je možné nakupovat i u nás. Víme, jak vypadá nefalšovaná kvalita, a proto okna i dveře odebíráme pouze od osvědčených výrobců, na které je možné se stoprocentně spolehnout.

V naší pestré nabídce stavebnin najdete také kvalitní dřevěná eurookna a eurodveře, oblíbená a modernístřešní okna Velux, samozřejmostí jsou i veškeré potřebné doplňky a příslušenství. Objednat si můžete odolné interiérové dveře i bezpečné vchodové dveře splňující veškeré platné normy.

 

 Okna a dveře Kladno Prodej oken Kladno Dveře Kladno

 

České značky oken a dveří jako záruka kvality

Pokud patříte mezi nadšence českých výrobků, pak věřte tomu, že produkty v našem sortimentu si zamilujete. Kromě poctivých českých výrobků je však možné vybírat i z produktů zahraničních výrobců. I zahraniční okna či dveře mohou být stejně tak kvalitní jako okna z České republiky.

 

Z jakých materiálů pro okna a dveře můžete vybírat?

Hliník – i přes svou nízkou hmotnost se jedná o velmi pevný materiál, jehož prvky realizovat i jako samonosné, skvěle odolává proti povětrnostním vlivům
Dřevo – takzvaná eurookna a dveře, přirozené vlastnosti dřeva, mnoho barevných kombinací, jednoduché opravy
Plast – nepřeberné barevné kombinace, absolutní odolnost proti korozi a skvělá odolnost proti povětrnostním vlivům, nejlevnější možný typ oken a dveří v základním provedení

Každý materiál může být zpracován na tisíce způsobů, a právě proto se snažíme pro Vás, naše zákazníky, vybírat jen to nejlepší. Snažíme se přizpůsobit sortiment naprosto každému, a proto v našem sortimentu najdete jak základní řady oken a dveří, tak pokročilé produktové řady, které budou vyhovovat těm nejnáročnějším klientům. Proto pevně věříme, že si v našem sortimentu vyberete přesně ta okna či dveře, která budou vyhovovat požadavkům Vaší stavby.

 

 

Rajniš stavebniny
Vojtěcha Dundra 142
273 09 KLADNO


tel.: +420 312 241 646
        +420 312 273 558

mob.: + 420 602 343 513

prodejna@stavebniny-kladno.cz

map