Obklady dlažby

Keramická dlažba a keramické obklady jsou dalším ze stavebnin, které dodáváme našim zákazníkům na stavby po celé ČR. Součástí nabídky jsou i betonové obklady a tzv. vymývaná betonová dlažba s dekorativním povrchem vhodným jako reprezentativní prvek moderní zahradní architektury. Pořídíte u nás i cihelné pásky, které dokonale imitují spoustu odstínů surové zdi. Cihelné pásky ocení příznivci přírodního vzhledu a elegance.

Keramické i betonové obklady a dlažby odebíráme, stejně jako ostatní stavební materiály, od spolehlivých a renomovaných výrobců. Můžete se tak spolehnout na vysokou kvalitu výrobků. 

 Stavební materiál Kladno Sendvičové zdivo Kladno

Betonová dlažba Kladno Prodej dlažby Kladno Obklady dlažby Kladno

Prodej keramických obkladů a dlažeb

Výrobky z keramiky nachází bohaté uplatnění i ve stavebnictví. V současnosti je možné vybírat ze širokého sortimentu obkladů a dlažeb, a to jak interiérových, tak exteriérových. Velmi zajímavou volbou však mohou být nejenom keramické, ale i betonové obklady, které jsou vhodné pro použití v exteriéru, a to například na zahradách.

Zvolíte přírodní nebo moderní design?

Obklady a dlažby se v dnešní době vyrábí v nejrůznějších barevných kombinacích. Je možné proto zvolit jak produkt ze základních produktových řad, které uspokojí poptávku nenáročných zákazníků, tak je možné zainvestovat do propracovaných betonových a keramických výrobků. Tyto pokročilé produkty jsou velmi zajímavou volbou hlavně v případě, kdy chcete dosáhnout nejvěrnější podoby surové zdi, což je častým jevem například při volbě designu zdí domu.

Velmi zajímavým prvkem jsou vymývané betonové dlažby. Kombinují přírodní vzhled jemného štěrku a vlastnosti klasické dlažby. Jsou vhodné například pro moderní pojetí zahrádek, ale také teras či pergol. Uplatnění najdou i v okolí bazénů nebo jako přístupové cesty na zahradu.

Rozměry hrají největší roli

Jako samozřejmost bereme maximální zastoupení rozměrů. Proto můžete vybírat jak z opravdu malých dlažeb, kterými vyplníte i malé spáry, tak můžete volit velké kusy obkladu, díky kterým bude celá stavba o mnoho rychlejší.
Výběr samotných obkladů a dlažeb je proto možné učinit tímto způsobem:

- Volba konkrétního prvku – obklady x dlažby
- Volba materiálu – keramika x beton
- Volba rozměrů – pro hrubou stavbu (větší) x pro dokončování (menší)

Ať už se rozhodnete pro keramické nebo betonové výrobky, můžete mít stoprocentní jistotu, že neprohloupíte. Veškeré produkty odebíráme od osvědčených výrobců, čímž je zajištěna maximální kvalita a současně příznivé ceny všech produktů.

Rajniš stavebniny
Vojtěcha Dundra 142
273 09 KLADNO


tel.: +420 312 241 646
        +420 312 273 558

mob.: + 420 602 343 513

prodejna@stavebniny-kladno.cz

map