V našem pestrém sortimentu najdete tyto stavebniny nejen pro Kladno a okolí.

BETONOVÉ VÝROBKY

Doby, kdy betonové výrobky reprezentovaly šedé nevzhledné a nikam se nehodící stavební prvky, jsou už dávno pryč. Moderní betonové výrobky využívají vynikajících vlastností betonu a jsou navíc k dostání v mnoha barvených odstínech a povrchových úpravách, takže si vybere opravdu každý. V našich stavebninách nabízíme nejen betonové cihly a betonové tvarovky či tvárnice, ale také betonové překlady, ztracené bedněnínebo velmi oblíbenou a dekorativní zámkovou dlažbu. Betonové výrobky jsou nedílnou součástí moderní zahradní architektury. V současné době se těší čím dál větší oblibě také betonové ploty, které odebíráme od předního českého výrobce a nabízíme vám je za skvělé ceny.  

Aktuální článek v Evropské databance

 

Betonové výrobky Kladno  Ztracené bednění Kladno

Prodej stavebnin Kladno Stavební materiál Kladno Stavební tvárnice Kladno

 

Betonové výrobky všeho druhu

Beton hraje ve stavebnictví nezastupitelnou roli již od svého vzniku. Své nenahraditelné místo však beton nemá jen jako vstupní materiál pro lití základů, podlah a pro podobné aplikace. V dnešní době se vyrábí i různé předlité součásti, které mohou sloužit jako vstupní materiál pro stavbu zdí, základů nebo třeba pro okrasné svahy zahrad. Tyto výrobky nejsou v žádném případě nevzhledné nebo jednoduché tvary, ale často jde o velmi sofistikované a rafinovaně navržené produkty, které slouží pro specifické účely, například pro zmíněnou dekoraci.


Rychlejší stavba díky tvárnicím

V současné době se na stavby všeho druhu, a to zejména pro stavbu rodinných domů, aplikují tvárnice. Ty mohou podstatně zjednodušit, ale také celkově zrychlit a zkvalitnit činnosti v prvotních fázích stavby. Díky tomu je možné v našem sortimentu najít velkou paletu těchto betonových výrobků, které jsou na stavbě tím největším základem.
Nejenom pro stavební, ale také pro dekorativní účely
Je naprosto samozřejmé, že betonové výrobky neslouží jen pro hrubé stavební práce. V nynější době se čím dál tím více hraje na celkový design, a proto jsou v sortimentu k mání i dekorační betonové výrobky. Nemusí jít nutně o zámkovou dlažbu, která je velmi oblíbeným prvkem pro tvorbu chodníků a příjezdových cest, ale může jít o různé tvárnice a tvarovky, které najdou uplatnění při úpravách terénu nebo na zahradách.

Jaké produkty z betonu je možné najít v sortimentu?

- Betonové cihly
- Tvárnice a tvarovky
- Zámkovou dlažbu
- Překlady
- Ztracené bednění
- Ploty

 

Poslední zmíněný produkt, kterým je betonový plot, je velmi atraktivní náhrada klasických dřevěných nebo kovových plotů. Tyto produkty odebíráme od českého výrobce, čímž je zajištěn skvělý poměr kvality a ceny.

Ať padne Vaše volba na jakýkoliv produkt z našeho sortimentu, zcela jistě budete spokojeni nejenom s kvalitou, ale také s cenami.

Zpracovávám...

MÁTE ZÁJEM O NAŠE SLUŽBY? NAPIŠTE NÁM!


Pro odeslání opište text z obrázku